Зустріч з науковими співробітниками Інституту географії НАН України

Зустріч з науковими співробітниками Інституту географії НАН України У рамках літньої практики відділення наук про Землю Київської МАН була проведена зустріч з науковими співробітниками Інституту географії НАН України, які розповіли юним географам про дослідження, що проводяться в Інституті. Перед учнями виступили:


Руденко Леонід Григорович  (директор Інституту, доктор географічних наук), який  ознайомив зі структурою Атласу надзвичайних ситуацій і наголосив, що його створено з метою попередження, а не констатації фактів небезпечних ситуацій.Підгрушний Григорій Петрович (завідувач відділу суспільно-географічних досліджень, доктор географічних наук), який розповів, як оцінюється потенціал розвитку території та привабливість її для проживання людини.

Маруняк Євгенія Олександрівна (кандидат географічних наук), яка розкрила методику ландшафтного планування на прикладі  Черкаської області. Мета планування – це  оптимізація відносин суспільства та природи.Лісовський Сергій Антонович (завідувач відділу природокористування та збалансованого розвитку,  доктор географічних наук)   розповів про концепцію сталого розвитку та рівень збалансованого розвитку України.Гукалова Ірина Володимирівна (провідний науковий співробітник відділу природокористування та збалансованого розвитку,  доктор географічних наук) ознайомила усіх з дослідженнями  відділу «Якість життя населення в сучасній суспільній географії».

Чехній  Віктор Михайлович (завідувач відділу ландшафтознавства, кандидат географічних наук) розповів про використання ГІС в ландшафтознавстві та  про створення ландшафтної середньомасштабної карти з використанням сучасних технологій.

Зустріч була надзвичайно продуктивною, адже учні не тільки отримали цікаву інформацію про перспективи наукових досліджень, які проводяться вченими Інституту, а й визначилися з напрямами своїх наукових пошуків.  Версія для друку Опубликовано: 30 Червня 2015
Поділитись: