ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

 

Основними завданнями відділення є виявлення та формування  компетенцій: мотивація; ознайомлення учнів з майбутньою пізнавальною діяльністю; побудова схеми проведення дослідження, ходу його виконання; виконання дослідницької роботи; аналіз одержаних результатів; написання висновків та оприлюднення результатів

Зареєструватися

 


 

Організаційна структура відділення

Cекція "ХІМІЯ"

Хімія – дуже конкретна наука, стосується незліченних корисних і шкідливих речовин навколо нас і всередині нас. У наші дні хімія стала могутньою зброєю цивілізації, сировинною базою практично всіх галузей промисловості і сільського господарства.

Cекція "ХІМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"

Робота секції спрямована на здійснення практично-орієнтованих проектів учнями за методикою TheoPrax з використанням тьюторських технологій супроводу. Основна мета роботи – розвиток підприємливості та науково-дослідних навичок вихованців КМАНу.

Cекція "СЕЛЕКЦІЯ І ГЕНЕТИКА"

Селекція і генетика – навчає законів спадковості і мінливості, методів виведення і покращення нових порід тварин, сортів рослин, штамів мікроорганізмів.

Cекція "ЗАГАЛЬНА БІОЛОГІЯ"

Загальна біологія та біологія людини – вивчає життя і ті особливості, які характерні для всіх видів живих істот; процеси життєдіяльності, розвиток, походження, еволюцію та географічне розселення людей.

Cекція "БІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ. ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я"

Загальна біологія та біологія людини – вивчає життя і ті особливості, які характерні для всіх видів живих істот; процеси життєдіяльності, розвиток, походження, еволюцію та географічне розселення людей.

Cекція "МЕДИЦИНА"

Медицина – вивчає людину у здоровому і хворобливому стані з метою зміцнення його здоров’я, охорони від хвороб і лікування. У цій галузі велику роль відіграє логічне мислення, підкріплене науковими знаннями і фактами.

Cекція "ПСИХОЛОГІЯ"

Психологія – вивчає психічні явища (мислення, почуття, волю) та поведінку людини, пояснення яких зображено в цих явищах.

Cекція "МЕДІАПСИХОЛОГІЯ"

Медіапсихологія – розділ психологічної науки, що розглядає особистість в контексті взаємодії з сучасними засобами комунікації, як індивідуальними, так і масовими, вивчає психологічні закономірності відносин і поведінки людей в медіапросторах.

Cекція "КІБЕРПСИХОЛОГІЯ"

Увесь світ віртуалізується, цифровізація суспільства і освіти набирає шалених обертів. Те, що вчора було лише кіберпанком, зустрічалося в фантастичних фільмах та комп’ютерних іграх, сьогодні стає матеріальною реальністю найближчого оточення: віртуальні секретарі, розумні роботи-речі; у кожній кишені власний штучний інтелект у смартфоні, звичними стали фітнес-браслети, смарт-годинники, гугл-карти та інші гаджети і застосунки. Розумними стають не лише пилососи, але цілі заводи і міста. Нові покоління зростають отримуючи інформацію і засвоюючи зразки поведінки з інтернету. 
Навчання в секції кіберпсихології передбачає формування системи знань про психологічні особливості взаємодії людини з кіберсвітом – штучно створеними інформаційно-технічними об’єктами і системами, які змінюють наше життя і суспільство. Навчання зорієнтовано на пошук, сприймання, критичний аналіз, адекватне оцінювання та осмислення різноманітних кібер-технологій (гейміфікації, віртуальної та доданої реальності, імерсивних технологій, робототехніки), а також створення безпечних кіберпрактик на основі усвідомленої системи цінностей і переконань у взаємодії з іншими людьми.
За допомогою курсу кіберпсихології формується ціннісна смислова саморегуляція – основний психологічний механізм, який допомагає розвивати особистість і протистояти негативним наслідкам кіберсоціалізації, мотивує застосування здобутих знань у практичній діяльності.

Розклад роботи секцій

Увага! Для уточнення інформації про заняття звертатися напередодні до керівників секцій

 

Конкурс-захист

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН.

Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, формування в них патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для виховання інтелектуального потенціалу нації.

 

Дізнатися більше про конкурс

 

 Керівники

 

Черненко
Вікторія Юріївна

завідувач відділення хімії та біології; викладач хімії, магістр державного управління
Мітрофанова
Єлизавета Олегівна

методист, закінчила Харківський національний університет
ім. В.Н. Каразіна. Неодноразово брала участь в наукових конференціях.
Пройшла навчання на циклі спеціалізації "Клінічна біохімія"

Білько Надія
Михайлівна

 керівник секції біології людини та охорони здоров'я, керівник Центру молекулярних і клітинних досліджень  Національного університету «Києво-Могилянська академія», професор, доктор медичних наук

Казакова
Ольга Ігорівна

керівник секції хімічні технології; сертифікований Collegium Wratislaviense (Польща) тьютор ІІ ступеня , аспірантка кафедри соціальної філософії, філософії освіти та освітньої політики НПУ ім. М.П.Драгоманова

Козицька
Тетяна Володимирівна

керівник секції загальна біологія; кандидат біологічних наук, вчитель біології вищої категорії, керівник гуртка-методист, асистент кафедри гістології та ембріології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, відмінник столичної освіти

Качковська
Анна Валеріївнакерівник секції медицина
Дятел
Надія Леонідівна

керівник секції кіберпсихології;молодша наукова співробітниця лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, практикуюча психологиня

 


 

Контакти керівників секцій

  

секція "Хімія"

Бухтіяров  Віктор Кимович

секція "Хімія"

Качоровська  Ольга Петрівна

секція "Хімічні технології"

Казакова Ольга Ігорівна

секція "Медіапсихологія"

Найдьонова Любов Антонівна

секція "Біологія людини. Охорона здоров'я"

Білько Надія Михайлівна

секція "Психологія"

Редько Сергій Іванович

секція "Медицина"

Качковська Анна Валеріївна

секція "Кіберпсихологія"

Дятел Надія Леонідівна

 


 

Залиште заявку на навчання 

у відділенні хімії та біології

та приєднуйтесь до студентів

Київської МАН

Зареєструватися

 

Магія – це реально. «Завітайте» до нашої Відеолабораторії — ви зануритесь у світ захопливих дослідів, зокрема хімічної кінетики та швидкості хімічних реакцій.

 

Календар заходів

 

 


 

Фотогалерея

 

 


 

Наші партнери

 

 


 

Контакти відділення хімії та біології


facebook.com/groups/kmanhim/

Адреса: 01011, Київ, вул. П. Мирного, 19

Черненко Вікторія Юріївна, завідувач відділення

Тел: (097) 642-94-23

E-mail: kman_him@ukr.net

 

Версія для друку Опубликовано: 19 Вересня 2021
Поділитись:
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.