Підсумкові сесії Київської МАН

 

Підсумкова сесія 2021-2022

2021-2022 навчальний рік. Вересень. Парк Тараса Шевченка у Києві. Понад 1500 дітей зі всієї столиці. Ми всі разом.
Травень. Ми у різних куточках планети. Але ми залишилися разом. 
Ми робили відкриття, створювали винаходи, вчилися досліджувати, отримували патенти і давали інтерв'ю, брали участь у проєктах і перемагали. А головне: ми зберегли невпинний рух юнацького дослідницького пошуку. Ми відстояли наш плацдарм. І це є нашою духовною перемогою над ворогом.
Наша традиція -- весняна підсумкова сесія. Цьогоріч вона особлива -- як і цей навчальний рік. Але ця сесія -- це теж  можливість зберегти нашу єдність. 
Дізнавайтеся про здобутки вихованців Київської МАН та їх наставників. Знайомтесь із матеріалами нашої сесеії!

Детальніше


 

Підсумкова сесія 2020-2021

У Київської МАН є свої «брендові» традиції: настановчі сесії, літні школи, традиційні МАНівські конкурси, але серед усіх цих традицій є та, котра виділяється своєю урочистістю, вишуканістю, «нарядністю» — це щорічна підсумкова сесія, котра проводиться у кінці травня – на початку червня. Це справжнє свято енергії та інтелекту молодих, котрі рік за роком все вище й вище піднімають планку своїх досягнень та звершень. 

От і на цей раз, третього червня 2021 року, ми віртуально аплодували їм: розумним, креативним, цілеспрямованим  і просто дуже талановитим – вихованцям Київської МАН!

Детальніше

 


 

Підсумкова сесія 2019-2020

Screenshot_2

Назвою цьогорічної церемонії нагородження стала  номінація «Фронтмейкери інноваційної реальності», адже наші вихованці – авангард прогресу, новаторства, винахідництва, інновацій, трендів, ідей!  

Київська МАН організувала та провела наймасштабніше онлайн нагородження переможців ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, а також тих вихованців Київської МАН, чиї наукові проєкти перемогли на міжнародних наукових конкурсах або ще представлятимуть Україну на них. Переможці-учасники церемонії нагородження отримали привітання на свою адресу та відчули гордощі за свою працю, отримали моральне задоволення від досягнення цьогорічної мети.

Детальніше

 

 

 

Версія для друку Опубликовано: 30 Серпня 2021
Поділитись:
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.