Зустріч з батьками

Зустріч з батьками


20 листопада в актовій залі Українського гідрометеорологічного центру ДСНС України зібралися батьки учнів-членів Київської МАН, аби поспілкуватися з наставниками своїх дітей – керівництвом і педагогічними працівниками столичної МАН. Ініціатором зустрічі була директор КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» Поліщук Ірина Юріївна, а організатором – завідувач відділення наук про Землю Курлова Зінаїда Олександрівна.

На початку заходу Зінаїда Олександрівна розповіла про особливості навчання у секціях відділення, його сьогодення, проблеми і завдання, які виникають під час написання учнівських науково-дослідницьких робіт; розповіла про заходи, що проводяться у відділенні, про проектну діяльність, літню комплексну географічну  практику, роботу літньої наукової експедиції. Пані Зінаїда докладно описала перспективи, які відкриваються перед учнями відділення: це і тематичні екскурсії містом, і участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях та семінарах, які відбуваються на базах вищих навчальних закладів Києва, і зустрічі з видатними вченими України і світу, і спілкування зі студентами.

У своїй промові директор КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» Поліщук Ірина Юріївна розповіла про перспективи розвитку Київської МАН, про заходи, які проводяться в рамках різноманітних міжнародних програм, про те, які можливості дає співпраця Малої академії з батьками учнів тощо.

Наприкінці зустрічі до активу МАН були обрані представники від батьківського колективу.

Версія для друку Опубликовано: 21 Листопада 2018
Поділитись: