Юні економісти вивчали Берлін у "Музеї історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс"

Юні економісти вивчали Берлін у "Музеї історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс" 7 березня юні вихованці відділення економіки Київської МАН віком від 6 до 14 років знову завітали до "Національного музею Історії України у Другій Світовій Війні. Меморіальний комплекс" на традиційні, улюблені заняття з циклу "Країни та міста" в музейній школі "Покоління NEXT".

Цього разу вони разом з батьками та учасниками соціального проекту "Особливі" порівняли, як виглядав Берлін на початку 1940-х років та яким його бачив у майбутньому Альберт Шпеер, один з провідних архітекторів Німеччини. Навчились танцювати заборонений у тогочасній Німеччині танець "свінг". Під керівництвом Ганни Тарасенко, старшої наукової співробітниці Музею, переглядаючи кадри документальної хроніки, КМАНівські родини дізналися багато нових фактів про Німеччину та її столицю, історію, архітектуру, мистецтво, культуру, політику та філософію. На останок власноруч зробили 3D карикатури на Адольфа Гітлера. Інклюзивний міждисциплінарний захід став можливий для КМАНівців у рамках проекту "Економісти без меж" відділення економіки Київської МАН.
Пишаємося нашою співпрацею з соціальним проектом "Особливі" та Музейною школою "Покоління NEXT".
У наступну суботу КМАНівські родини знов зустрінуться у Музеї. На них чекає фінальний урок циклу, оглядова екскурсія та вручення дипломів!

Версія для друку Опубликовано: 11 Березня 2020
Поділитись: