Вивчаємо Тризуб у рамках курсу "Символи та знаки" від Музейної школи "Покоління NEXT" разом з "Особливими"

Вивчаємо Тризуб у рамках курсу "Символи та знаки" від Музейної школи "Покоління NEXT" разом з "Особливими" 17 жовтня стартував інклюзивний міждисциплінарний онлайн-курс "Символи та знаки" від нашого улюбленого партнера - Музейної школи вихідного дня "Покоління NEXT", яка представляє "Національний Музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс". Продовжуючи плідну співпрацю з соціальним проектом "Особливі", вихованці відділення економіки Київської МАН віком від 6 до 14 років разом з дітками з особливими освітніми потребами та батьками на платформі Google Meet пізнають світову історію, вивчаючи найвідоміші та найяскравіші СИМВОЛИ та ЗНАКИ, що використовувалися у період з 1939 по 1945 рр.

Перше заняття, звісно, було про ТРИЗУБ – сучасний державний герб України, що має давню історію. Учні мали унікальну можливість подивитися відео про походження та розвиток цього славетного символу, його значення, використання у різні часи, обговорити побачене, знайти економічні аспекти, відповісти на питання ведучого. Домашнє завдання було справжнім викликом: придумати і створити власний герб України! За результатами відбудеться творчий конкурс з призами!

Дякуємо нашому спікеру  Данилу Грегулю, провідному екскурсоводу музею, за цікаву розповідь, а Вікторії Панасюк, керівниці соціального проекту "Особливі" за ефективне партнерство.

Захід проходив у рамках проєкту відділення економіки "Економісти без меж".

З нетерпінням очікуємо 31 жовтня, щоб заглибитись у наступну тему - "Зірка та свастика"!

Версія для друку Опубликовано: 19 Жовтня 2020
Поділитись: