Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо переможців конкурсу! 22 лютого 2012 року в м. Києві відбувся Всеукраїнський конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок, організований Українським державним центром позашкільної освіти. Захід був проведений у рамках всеукраїнського збору юних техніків, винахідників та раціоналізаторів на виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 05.12. 2011 № 1388.
В Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» 19 команд вихованців позашкільних закладів освіти з 14-ти областей, АР Крим та м. Києва змагалися за такими напрямками:


  1. Матеріалознавство, новітні матеріали, технології та обладнання у промисловості і сільському господарстві.


  2. Транспортні системи та обладнання. Авіація та космонавтика.


  3. Інформаційні та комунікаційні технології.


  4. Охорона навколишнього середовища та енергозбереження.


  5. Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність у машинобудуванні.У складі двох київських команд успішно виступили учні-члени Київської Малої академії наук учнівської молоді, які стали переможцями конкурсу в особистій першості та допомогли команді м. Києва здобути ІІІ місце у командній першості.Вітаємо переможців конкурсу:Бєліка Євгена – І місце у секції «Інформаційні та комунікаційні технології»;Адаменко Ірину – ІІ місце у секції «Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність у машинобудуванні»;Сороку Євгенію – ІІ місце у секції «Матеріалознавство, новітні матеріали, технології та обладнання у промисловості і сільському господарстві»;Стоянову Анастасію – ІІІ місце у секції «Охорона навколишнього середовища та енергозбереження».Молодці! Бажаємо успіхів, нових перемог, цікавих знайомств із однодумцями – однолітками та наставниками. Ми Вами пишаємося!

 Версія для друку Опубликовано: 27 Лютого 2012
Поділитись: