Відкрито новий сезон «Наукового центру учнівської молоді» при Національному університеті «Києво-Могилянська академія»

Відкрито новий сезон «Наукового центру учнівської молоді» при Національному університеті «Києво-Могилянська академія» 14 жовтня у Великому актовому залі НаУКМА відбулося відкриття другого навчального року у «Науковому центрі учнівської молоді». Захід зібрав велику кількість школярів, переважна більшість яких навчається в 9–10 класах і виявляє готовність до наукової роботи.


«Науковий центр» згуртував зацікавлених у вивченні фізики, біології, хімії, екології та математики.  Коротка характеристика основних напрямків роботи та здобутків природничого факультету дає змогу школярам та вчителям дізнатися тематику, за якою можна працювати в рамках підготовки науково-дослідницьких робіт.Роботу центру курує ректор та керівники кафедр, кожен науковець готовий займатися певною тематикою. Для участі в ознайомлювальних екскурсіях науковими підрозділами факультету відбулося  представлення провідних науковців факультету і розподіл дітей  за їхніми науковими інтересами.

Важливою для учнів є можливість використовувати ресурси Києво-Могилянської академії, яка має одну з найкращих  в Європі лабораторій.Запрошуємо приєднуватися до нашого проекту, це допоможе вам знайти свій шлях у науці! Версія для друку Опубликовано: 16 Жовтня 2014
Поділитись: