Відділення економіки на Zoom-каві "Sustainability. Rethink" із фахівцями Infopulse Ukraine

Відділення економіки на Zoom-каві "Sustainability. Rethink" із фахівцями Infopulse Ukraine Навіть на літніх канікулах команда та вихованці відділення економіки користуються нагодою перейняти досвід найуспішніших компаній у галузі корпоративної соціальної відповідальності.

Так, 22 липня CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» провела четверту Zoom-каву «Sustainability. Rethink» з представницями компанії Infopulse Ukraine - Оленою Нескородяною, Senior Communications Manager (CSR) та Оксаною Ситник, Head of Corporate Communications. У ній взяли участь Кагляк Олена, методистка відділення_економіки та наші вихованці. Учасники обговорили нові фокуси корпоративної соціальної відповідальності, особливості побудови КСВ – стратегiї у компанії Infopulse Ukraine, найцікавіші КСВ-проєкти, нову реальність організації у післякарантинному світі. Спікерки детально відповідали на числені питання учасників.

Заснована у 1991 році, компанія Infopulse є однією з найбільших і добре відомих ІТ-аутсорсингових компаній у Східній Європі з командою більш ніж 2000 ІТ-спеціалістів. Надає послуги з розробки ПЗ, інформаційної безпеки та IT-операцій. Серед КСВ-проектів компанії найвідомішими є: заснування BIONIC University на базі Національного університету «Києво-Могилянська Академія» - першого спільного корпоративного ІТ-університету в Україні (2013 р.), роль генерального партнера на Міжнародному чемпіонаті комп'ютерних талантів «Golden Byte» (2014 р.), спонсорство півфіналу студентської першості світу з програмування «АСМ-ІСРС» (2014 р.), відновлення та покращення системи програмного забезпечення ЗНО (2016-2017 р.), відкриття Центру психосоціальної реабілітації для постраждалих від Російсько-української війни (2015 р.), благодійні  проекти із допомоги сиротам, літнім людям та людям із синдромом Дауна.

Тема КСВ та сталого розвитку активно цікавить наших працівників, а значить і вихованців, після проходження Піліною А.М. та Кагляк О.В., завідувачкою та методисткою відділення економіки у березні-червні тримісячної онлайн-програми "Sustainability Crash Course" від центру "Розвиток КСВ".

Версія для друку Опубликовано: 06 Серпня 2020
Поділитись: