У родинному колі. Миті історії. Переклик поколінь.

У родинному колі. Миті історії. Переклик поколінь. Ось і завершується  неповторний 2020-2021 навчальний рік. Рік 10-річчя КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», рік дворазового підтвердження першого місця нашої зіркової команди Києва, рік онлайнового життя, рік випробувань, злетів, нових цікавих проектів. 28 травня вся родина відділення історії святкувала  підсумкову сесію. Як завжди ми відправилися у віртуальні МАНдри. Першою нашою зупинкою стала Велика конференц зала Інституту історії України НАНУ за адресою Грушевського 4, де нас  традиційно  з батьківською любов’ю привітав  науковий куратор відділення історії,   директор Інституту історії України НАН України, академік НАН України, доктор історичних наук, професор, член Президії Національної академії наук України, Заслужений діяч науки і техніки України Смолій Валерій Андрійович.

Далі до слова була запрошена керівниця секції археології Київської МАН, «мати - героїня» нашого відділення Кухарська Олена Миколаївна, яка розповіла про своїх зіркових вихованців і передала слово Андрощуку Федору Олександровичу -  генеральному директорові     Національного музею історії України, доктору історичних наук та Корнієнку Вячеславу Васильовичу - заступнику генерального директора Національного заповідника «Софія Київська», доктору історичних наук.

У своїй презентації завідувачка відділення історії Сивенко Софія Максимівна розповіла про миті історії 2020-2021, нові досягнення, проєкти, конференції, партнерів відділення, оголосила переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Зібравшись біля віртуального вогнища у колі великої манівської родини ми запалили нові Сузір’я та Зірки у наші Галактиці Київської МАН.

«Per aspera ad astra»! латинський вислів, що в перекладі означає «Крізь терні  до зірок»!

Київська МАН - це шлях до самовдосконалення, це шанс навчитися чомусь новому, це місце, де ти не будеш один, це інтелектуальний клуб обдарованої молоді.

Київська МАН - це гідний стартап у доросле життя, у яке манівці йдуть впевнені у своїх силах та не бояться перешкод, адже вже звикли до серйозних викликів та випробувань.

Приєднуйтесь до нашої родини!!!

 

Версія для друку Опубликовано: 29 Травня 2021
Поділитись: