Святкові емоції від зустрічі та нагород у секції філософії

Святкові емоції від зустрічі та нагород у секції філософії За час карантинних обмежень, ми звикли до онлайн-комунікації. Зум-конференції, онлайн-заняття, скап-сесії стали звичними. Цьогоріч Київська МАН провела наймасштабніше онлайн нагородження переможців та учасників ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. На їх честь лунали  привітання та оплески!

Але візуальне живе спілкування, спілкування, що насичене енергетикою, то є справжня насолода. І тому зустріч вихованців секції філософії відділення філософії та суспільствознавства із керівником секції Катериною Гончаренко стала справжнім святом, яке було пронизане задоволенням від зустрічі, від досягнення цьогорічної мети та почуттям гордості власними здобутками.

Відділення філософії та суспільствознавства пишається своїми вихованцями, а посмішки і гарний настрій – то є найкращий відголос нашої спільної роботи, то є світлі надії та сподівання, що ми рухаємось у фарватері перспективних мрій і втілень разом.

Версія для друку Опубликовано: 22 Червня 2020
Поділитись: