Семінар для вчителів у Київському університеті імені Бориса Грінченка

Семінар для вчителів у Київському університеті імені Бориса Грінченка 24 жовтня у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся семінар на тему «Правова освіта учнів: цілі, завдання, шляхи реалізації» для методистів РНМЦ та учителів, які готують старшокласників до участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.


Організатори семінару: Київський університет імені Бориса Грінченка (кафедра методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання), КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» (відділення філософії та суспільствознавства).Ф.Л. Левітас, завідувач кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання, професор, доктор історичних наук, та Н.П. Клименко, доцент кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання, кандидат історичних наук, висвітлили у своїх виступах проблему «Правова освіта в школі: форми і методи».

Про наукову роботу школярів, її реалії та перспективи доповів І.Б. Усенко, професор, кандидат юридичних наук, науковий керівник секції правознавства відділення філософії та суспільствознавства КМАНУМ. Основною проблемою дослідницьких робіт членів секції правознавства на 2012-2015 рр. визначено «Молодь у суверенній і незалежній, демократичній, соціальній, правовій державі Україні».

Ігор Борисович звернув увагу присутніх на пріоритети секції, орієнтовні напрями дослідницьких робіт старшокласників, особливості їх оформлення для подання на ІІ (міський) етап конкурсу-захисту.Н.П.Васильєва, завідувач відділення філософії та суспільствознавства КМАНУМ, ознайомила присутніх із перспективами роботи відділення, умовами та термінами проведення ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту.

Версія для друку Опубликовано: 07 Листопада 2012
Поділитись: