Презентація виставки живопису Ганни Криволап «ПРИЧЕТНІСТЬ»

Презентація виставки живопису Ганни Криволап «ПРИЧЕТНІСТЬ» 4 жовтня 2019 року учні-члени секції історичного краєзнавства відділення історії Київської МАН та їхні батьки під кураторством керівника секції Ганни Овсіївни Владимирської взяли активну участь у презентації нової виставки видатної української художниці Ганни Криволап «Причетність». Родзинкою події, яка відбулась у Музеї історії міста Києва, став показ колекції випускниці Київської МАН Шадури Каріни. Причетність, включеність, зацікавленість, дотик, долучення, участь: усі ці характеристики підходять до того, що робить Ганна Криволап у своїй творчості. Її живопис насичений кореневою візантійською мозаїчністю, своїм різнобарв’ям нагадує хорове багатоголосся. Картини художниці несуть певний український код, в якому зашифрована величезна кількість символів. Це і стрічки з вінків прекрасних жінок, і мозаїки Софії Київської, втілені в мальовничі метафори. Все, до чого торкаються пензлі Ганни Криволап, насичується атмосферою України, її минулим, сьогоденням і майбутнім. Картини художниці захоплюють яскравістю мальовничих образів і роблять глядачів причетними до духовного життя нашої країни.


Художник Анатолій Криволап зазначає: «Трансформація елементів старовинної мозаїки в сучасні абстрактні композиції збуджує уяву і дає можливість подорожувати у часі, поєднуючи минуле, теперішнє і майбутнє».

 


Ганна Криволап народилася 1977 року в Києві. Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва й архітектури. Є членом Національної спілки художників України та міжнародного арт-об’єднання «Syrlin Kunsvere in International». Її роботи зберігаються у Музеї сучасного мистецтва (Київ, Україна), у Запорізькому художньому музеї, Музеї молодого мистецтва (Відень, Австрія), а також у приватних колекціях Австрії, Німеччини, Польщі, Голландії, Канади, Норвегії, Швеції, Туреччини та США.

 


Відвідати експозицію можна до 27 жовтня включно.Запрошуємо всіх бажаючих.Версія для друку Опубликовано: 09 Жовтня 2019
Поділитись: