Презентація ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ Київської Малої академії наук!

Презентація ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ Київської Малої академії наук! Настановча сесія ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ Київської Малої академії наук відбудеться 17 вересня 2020 року о 18.00 годині у форматі онлайн-зустрічі! Учасників заходу очікує: - знайомство з керівниками секцій відділення, - з керівництвом славетного КНУ імені Тараса Шевченка, - випускниками Київської МАН. Вони дізнаються про досягнення учнів відділення. Цікава вікторина, корисна інформація та багато іншого не дадуть сумувати протягом години.

Фізика та астрономія – науки, що варті уваги! Фізика вплинула на розвиток цивілізації та хід світової історії більше, ніж будь-яка інша наука, оскільки фізика є основою науково-технічного прогресу. Астрономія, що має дуже давню історію (існують записи про спостереження астрономічних явищ, які було зроблено ще 5 тисяч років тому), сьогодні має величезне прикладне значення і безпосередньо пов’язана з науково-технічним прогресом людства.

 

Пізнавати, досліджувати і робити відкриття! Відділення фізики та астрономії відкрите для майбутніх юних вчених!


 

Зареєструватися на Настановчу сесію можна за посиланням: https://bit.ly/3bpPmwL

 

Всі новини відділення фізики та астрономії можна знайти на сторінках facebook за посиланням: https://www.facebook.com/groups/2263621007281689

Версія для друку Опубликовано: 16 Вересня 2020
Поділитись: