Презентація ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА Київської Малої академії наук!

Презентація ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА Київської Малої академії наук! «Cogito ergo sum» Шановні учні, майбутня наукова еліта держави! ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА Київської Малої академії наук щиро запрошує на онлайн зустріч! Будемо раді з вами зустрітись 17 вересня 2020 року о 16:00! Кожен з нас має своє поле життя, поле творчості. Події у сучасному світі довели, що людина завжди має бути готовою до стрімких злетів та падінь, до незручних обставин, до нових викликів, непередбачуваності та доленосних рішень.

Інноваційна реальність – це виклик сучасності, який не може не відображатися і в найдинамічнішій сфері життя – освіті. Звичні практики проведення занять з юним науковцями довели свою ефективність, однак до покоління Z треба шукати нові підходи. Так, під час особливих реалій сьогодення – карантину, викладачі й вихованці скористались унікальною можливістю проводити заняття не виходячи з дому. Це змусило не тільки переглянути змістовну частину програми, але й відкрити для себе інноваційні методи.

Проєктні практики, міждисциплінарна колаборація із застосуванням онлайн-комунікацій є тією життєвою необхідністю, в яку ми поринули, але завдяки основним креаціям всіх педагогів відділення, керівників секцій, ми впевнено можемо сказати, що відділення філософії та суспільствознавства – це саме той майданчик, де враховані: креативність, адаптивність, якісні комунікації, критичне та позитивне мислення.

У відділенні працюють секції:
- Правознавства
- Філософії
- Педагогіки
- Теології, релігієзнавства та історії релігії
- Соціології

Який би напрям ви собі не обрали – стверджуємо, що вам буде надзвичайно цікаво, вражаюче та натхненно! Адже, відділення ставить собі за мету, передусім, сприяти розвиткові творчої складової особистості, яка породжує інновації. Ми готові враховувати ті трансформації, що впливатимуть на зміст діяльності, застосовуючи так знаний процес helicopter view!

Отже, приєднуйтесь до нашої спільноти – талановитих та цілеспрямованих!
Творімо успішних себе!

РЕЄСТРУЙСЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://bit.ly/3bpPmwL

Сторінка події: https://www.facebook.com/events/1960870890716390

 

Версія для друку Опубликовано: 16 Вересня 2020
Поділитись: