Презентація нової книги Ганни Владимирської

Презентація нової книги Ганни Владимирської 20 листопада в Музеї історії міста Києва учні секції історичного краєзнавства відділення історії Київської МАН та їхні батьки взяли участь у проведенні презентації нової книги керівника секції Ганни Владимирської – «Живописці щастя. Французький імпресіонізм». Серед безлічі стилів у мистецтві є один, яким захоплюються практично всі. Його обожнюють глядачі, його вивчають художники, на цей стиль неймовірний попит у колекціонерів! Стиль цей називається ІМПРЕСІОНІЗМ, а художників, що створювали його, захоплено нарекли «художниками щастя»! Літературно-музичний вечір був присвячений Франції, Парижу і тій чарівності імпресіонізму, без якої неможливо уявити собі історії мистецтва.


Імпресіонізм (фр. Impressionnisme, від impression - враження) - напрям у мистецтві останньої третини XIX - початку XX століть, що зародився у Франції і потім поширився по всьому світу, представники якого прагнули розробляти методи і прийоми, які дозволяли найбільш природно і живо відобразити реальний світ у його рухливості і мінливості, передати свої швидкоплинні враження.

 


Зазвичай під терміном «імпресіонізм» мається на увазі напрям в живописі (але це, перш за все, група методів), хоча його ідеї також знайшли своє втілення в літературі та музиці, де імпресіонізм також виступав в певному наборі методів і прийомів створення літературних та музичних творів, в яких автори прагнули передати життя в чуттєвій, безпосередній формі, як відображення своїх вражень.

 


 Під час презентації МАНівці почули розповідь про імпресіонізм як один із найяскравіших напрямів у мистецтві, французькі мелодії геніального Клода Дебюссі, поринули у живопис Клода Моне, разом із дорослими взяли участь у вікторині та отримали подарунки від видавництва «Перун».  Свою нову колекцію презентувала юна кутюр’є, випускниця Київської МАН Карина Шадура (Шеша).

 


Яскрава презентація нової книги пройшла чудово, у невимушеній атмосфері, з великою кількістю позитивних емоцій, а закінчилася автограф-сесією автора.Версія для друку Опубликовано: 25 Листопада 2019
Поділитись: