Представники Київської МАН на ювілейному Х Конгресі Асоціації іспаністів України

Представники Київської МАН на ювілейному Х Конгресі Асоціації іспаністів України 20-21 вересня 2019 року керівник секції іспанської мови відділення іноземної філології та зарубіжної літератури Київської МАН Рябченко К.А. та педагогічні керівники учнів-членів секції взяли участь у ювілейному Х Конгресі Асоціації іспаністів України, який відбувся на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Форум був організований за сприяння Посольства Королівства Іспанії в Україні та Асоціації іспаністів України. У рамках проведення Конгресу взяли участь більше 120 дослідників-іспаністів з України та зарубіжних країн, зокрема Іспанії, Польщі, Угорщини, Мексики, Німеччини та Сполучених Штатів, представники Кадіського та Гранадського університетів (Іспанія). Привітати учасників і гостей прийшли Посол Іспанії в УкраїніСільвія Йозефіна Кортес Мартінта Посол Аргентини в Україні Елена Летісія Тереса Мікусінскі, аташе з питань культури Посольства Мексики в Україні Мігель Анхель Урібе, перший заступник міністра освіти та науки України Полюхович Юрій Юрійович.


Король Іспанії Філіп VIвисоко оцінивши роботу Асоціації іспаністів України протягом 10 років,  нагородив громадську організацію Орденом Ізабелли Католички (OrdendeIsabellaCatólica) та Почесною грамотоюза популяризацію в Україні іспанської мови, культури та традицій Іспанії. Під час підведення підсумків роботи Асоціації  за 10-річний період з промовою  виступила секретар Асоціації іспаністів України Рябченко К.А., керівник секції іспанської мови Київської МАН.

 


На Конгресі були представлені доповіді з питань методології і дидактики навчання іспанської мови, іспанської літератури та філології, розглянуті проблеми лінгвістики і перекладу.   

 


Представники Посольства Іспанії в Україні та  Президент Асоціації іспаністів України вручили Катерині Андріївні Рябченко сертифікат та грамоту за активну участь у громадській організації.
Версія для друку Опубликовано: 27 Вересня 2019
Поділитись: