Підготовка до постерного захисту у відділенні історії

Підготовка до постерного захисту у відділенні історії Що таке постерний захист? Які його особливості саме у відділенні історії? Як підготуватися до нього? На що звернути увагу під час роботи над постером та його презентації? 17 листопада на ці запитання вичерпну інформацію надала завідувач відділу методичної роботи, керівник секції етнології, кандидат історичних наук, випускниця Київської МАН Єлизавета Валеріївна Моїсеєнко.

Під час презентації вона детально розповіла про правила оформлення постерів, акцентувала увагу на розділах, які обов’язково мають бути на стенді. Вихованці дізналися критерії оцінювання, обговорили програми для створення плакатів. Були проаналізовані найпоширеніші помилки, які допускають учні під час розробки постеру, та на прикладах показано як їх уникнути. Окрема увага була приділена питанню особливостей усного повідомлення під час портерного захисту.
Надзвичайну  зацікавленість й активність юних істориків  викликало обговорення постерів-переможців різних міжнародних наукових заходів, особливо учасників відділення історії на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2020 року.

Наповнені  інформацією,  опановуємо нові складові конкурсу!

 

Версія для друку Опубликовано: 18 Листопада 2020
Поділитись: