«Останній дзвоник» у відділенні наук про Землю КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді»

«Останній дзвоник» у відділенні наук про Землю КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» 20 травня Український гідрометеорологічний центр ДСНС України вкотре радо відкрив свої двері для учнів-членів відділення наук про Землю Київської Малої академії наук. В актовій залі для підведення підсумків навчального року та отримання нагород зібралися наші найкращі вихованці.


Відкрила підсумкову сесію завідувач відділення наук про Землю Зінаїда Олександрівна Курлова, яка привітала учнів, вчителів із закінченням навчального року, підвела підсумки роботи, зупинилась на досягненнях відділення та побажала всім успіхів у подальшому.Зі словами вітання до присутніх звернувся заступник директора Українського гідрометцентру ДСНС України Анатолій Леонідович Прокопенко. Привітав старшокласників, побажав успіхів та вручив дипломи, грамоти, цінні подарунки переможцям IIетапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ директор Центральної геофізичної обсерваторії ДСНС України Олександр Олександрович Косовець.

Попереду на юних дослідників чекає цікава комплексна географічна практика. Версія для друку Опубликовано: 21 Травня 2014
Поділитись: