«Об’єднані наукою»: вихованців відділення технічних наук взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

«Об’єднані наукою»: вихованців відділення технічних наук взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції Вихованці відділення технічних наук Київської МАН – учні Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» взяли участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень», яка проводилась у Київському національному унiверситетi iменi Тараса Шевченка в рамках заходів до Всесвітнього дня науки. До збірки тез конференції увійшли матеріали досліджень юних науковців:

 


  • Варвари Бабич «Комбіновані геліо-вітряні електростанції на відновлювальних джерелах енергії»;

 


  • Єлизавети Лазарової «Підвищення ефективності енергетичної геліоустановки з концентратором сонячної енергії»;

 


  • Дмитра Свердліченка «Метод горизонтальної стабілізації об'єкта при явищі магнітної левітації»;

 


  • Марії Сінкевич «Вирішення проблеми обмороження повітряних ліній передач електроенергії»;

 


  • Єлизавети Столярчук «Вітровий двигун на основі сегнерового колеса»;

 


  • Валерії Яворовської «Використання мідної сітки для запобігання руйнівних наслідків від паводка».
Радість зі своїми учнями розділили наукові та педагогічні керівники Олег Володимирович Козленко, Оксана Анатоліївна Співак та Тетяна Анатоліївна Суворова, адже це ще одна успішна апробація наукових розробок юних науковців.

 


В рамках конференції відбулась панельна дискусія  «Перспективи міждисциплінарних досліджень в Україні та світі», під час якої  говорили про:
  • значну кількість інформації в науковому світі та велике значення міждисциплінарних досліджень,

 


  • про необхідність популяризації науки та наукового знання,

 


  • про Фестиваль Інновацій та Innovation Market - як приклад представлення результатів міждисциплінарних досліджень;

 


  • про інтелектуальну власність, інноваційну діяльність, світові наукові напрями та тенденції.
Також учасники конференції мали можливість взяти участь у  майстер-класі/презентації «Як заявити про себе ГОЛОСНО», який провів Володимир Зубченко, заступник генерального директора Корпорації «Науковий парк «Київський університет імені Тараса Шевченка», лектор курсів з інноваційного підприємництва, економіки та ризик-менеджменту.

 


Учасники дізнались: чому хтось володіє аудиторією, а виступ іншого викликає бажання заснути, як підготуватись до виступу перед аудиторією та які існують способи і методи зробити свій виступ успішним, побороти хвилювання  і відповідати на різноманітні питання аудиторії, навіть провокативні та маніпулятивні.

 


Участь в конференції такого рівня – це не лише успішна апробація наукового дослідження, це можливість відчути себе науковцем на рівних зі студентами, аспірантами та ученими, отримати досвід, перевірити інтерес до свого дослідження.

 


З історії Всесвітнього дня науки

 


Відзначення Всесвітнього дня науки (Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку) було рекомендовано у 1999 році у Будапешті на Всесвітній науковій конференції з метою підвищення усвідомлення громадськістю в усьому світі користі науки та необхідності щільнішої взаємодії між наукою й суспільством. Згодом Генеральна конференція ЮНЕСКО у 2001 році своєю резолюцією 31С/20 офіційно заснувала Всесвітній день науки.

 


Вперше в глобальному масштабі Всесвітній день науки був відзначений 2002 року.

 


 Версія для друку Опубликовано: 27 Листопада 2019
Поділитись: