«Незалежність. Моя Країна»

«Незалежність. Моя Країна» Відділення філософії та суспільствознавства продовжує тематичну серію публікацій «Незалежність. Моя Країна».

Розмисли від вихованки відділення, лауреатки премії міського голови, Освітньої Амбасадорки, учасниці Міжнародного Арт-проєкту «Мальована стрічка» Стасі Кравченко (науковий керівник – Катерина Гончаренко, керівниця секції «Філолсофія» відділення філософії та суспільствознавства, кандидатка філософських наук, доцентка кафедри філософії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова).

«Незалежність для мене, це насамперед про свободу людини, яка живе в правовій державі та є її цінністю.  Одночасно це і відповідальність: відповідальність за свої дії, за свою країну та свій народ. Це про силу духу та велич, яку несе в собі формула "бути українцем". Про можливість  зростати,  будувати, покращувати та розвивати; можливість бути особистістю, фахівцем, гідним громадянином гідної країни. Врешті-решт, незалежність - про гордо підняту голову та незламну волю! Незалежність то про максиму Канта за якої є зіркове небо над нами та моральний закон в нас!»

Стася Кравченко

 

Версія для друку Опубликовано: 12 Серпня 2021
Поділитись: