Навчальний семінар: «Аналітичний і графічний методи представлення результатів наукових досліджень»

Навчальний семінар: «Аналітичний і графічний методи представлення результатів наукових досліджень» Керівниця секції математичного моделювання Тетяна Леонідівна Єфімова на осінніх канікулах, а саме, 24 жовтня долучила дітей до роботи в середовищах з унаочнення результатів математичного дослідження.

При оприлюдненні результатів дослідження в математиці  важливим є спосіб їх представлення. Якщо в процесі досліджень формулюються нові математичні твердження, теореми, то важливим є аналітичний спосіб представлення з використанням редакторів математичних формул. Серед них найбільш поширеними є Microsoft Equation 3, редактор формул в Windows Word, а для представлення роботи у науковій літературі – LaTex.

Результати досліджень можна оформлювати у вигляді схем, таблиць. Якщо ж математичне дослідження містить чисельний експеримент, то для його унаочнення на постері та у презентації необхідно залучати графічний спосіб представлення. Для цього найчастіше використовується програма Windows Excel. Для побудови тривимірних графіків  та графіків у полярній системі координат зручним є використання пакету MathLab.

На занятті члени секції математичного моделювання навчалися використовувати ці засоби.

 

Версія для друку Опубликовано: 28 Жовтня 2020
Поділитись: