Науковий тиждень відділення наук про Землю

Науковий тиждень відділення наук про Землю 12 листопада на кафедрі метеорології та кліматології географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Зінаїдою Олександрівною Курловою, завідувачем відділення наук про Землю Київської Малої академії наук учнівської молоді, було проведено семінар на тему «Врахування місцевих фізико-географічних та кліматичних особливостей під час складання прогнозів погоди».


Присутні на заході учні-члени Київської МАН взяли активну участь в обговоренні зазначених питань і отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання.     

14 листопада З.О. Курлова та керівник секції геології, геохімії та мінералогії відділення наук про Землю Т.В. Слободянюк взяли участь в роботі міжнародного круглого столу: «Особливості технології позиціонування регіонів Росії на національному та міжнародному туристичному ринку», який відбувся в Інституті міжнародних відносин Національного авіаційного університету.  Головним доповідачем виступив професор Саратовської державної юридичної академії   Олексій Сергійович Кусков.     

16 листопада  учні-члени Київської МАН зустрічались зі старшим науковим співробітником геологічного факультету Київського національного університету  імені Тараса Шевченка, кандидатом геологічних наук Валерієм Револьдовичем Морозенком, який розповів їм про наукові геологічні дослідження на Українській Антарктичній станції ім. академіка  В.І. Вернадського, про пошуки  та розкриття таємниць минулого Антарктиди.

Версія для друку Опубликовано: 19 Листопада 2012
Поділитись: