Наш друг - ЦЕРН 2020

Наш друг - ЦЕРН 2020 24 квітня керівники секцій відділення фізики та астрономії Київської МАН приєдналися до 2-го раунду вебінару «Наш друг – ЦЕРН 2020.Частина 1», який здійснювався в рамках компенсаційних заходів з тематики ЦЕРН на час карантину. Педагоги, які не змогли відвідати Церн, були запрошені до зустрічі в режимі онлайн.

Доповідач вебінару Олександр Юров, завідувач відділу міжнародних масових заходів Національного центру Малої академії наук України, член-кореспондент Академії технологічних наук України, провів цікавий екскурс в Швейцарію, в славетне місце неподалік від Женеви - Церн, де кожний рік Мала академія наук України проводить навчання як для учнів, так і для педагогів. Пан Олександр зазначив, що поки не має можливості проводити нові заходи, тому ми ділимося спогадами. Учасникам вебінару були представлені цікаві відео ролики, в яких розповідалось про візити наших викладачів та учнів до Швейцарії в 2017-2019 роках.

Учасники вебінару задавали питання, цікавились виконанням лабораторних робіт,  представлених у відео роликах. Наступні зустрічі в режимі онлайн Олександр Юров пропонує нам провести з науковцями в області фізики та астрономії. Чекаємо на них!

Версія для друку Опубликовано: 24 Квітня 2020
Поділитись: