Нас вітають із 10-річчям Київської МАН

Нас вітають із 10-річчям Київської МАН Нам – 10 років, і як же це приємно – отримувати вітання від науково-освітянської еліти Києва та України! Маємо честь приймати на свою адресу такі слова:

Дорогі й шановані мною друзі!


 

Дозвольте від щирого серця привітати численний колектив педагогів-наставників, всіх вихованців Комунального позашкільного навчального закладу «Київська Мала академія наук учнівської молоді» зі знаменною ювілейною річницею. За цим вітанням – не лише моє особисте безмежне захоплення подвижницькою працею кожного члена Вашої згуртованої родини, а й глибока шана та подяка за плідну діяльність вчених Інституту історії України, наших поважних наукових інституцій Відділеннія історії, філософії та права Національної академії наук України, представляти яких сьогодні мені випала честь і з якими Вашу установу пов’язує багатолітня тісна співпраця, спрямована на залучення до великої плеяди обдарованих школярів Києва. 

Звертаючись до нинішніх вихованців Київської МАН, хочу наголосити – доля подарувала кожному з вас унікальний шанс вже зі шкільних років пізнати таємничий і захоплюючий світ наукової творчості, з його безмежними пізнавальними горизонтами, з найрізноманітнішими майданчиками для експериментів та реалізації інтелектуальних зусиль. Скористайтеся  цим шансом. Пам’ятайте, що людина розумової праці є яскравою особистістю, з насиченим, багатогранним і активним життям, багатим на цікаве міжлюдське спілкування.

Всім же тим, у чиїх руках перебувають майбутні професійні долі цих молодих людей, дозвольте побажати добра і всіляких гараздів, витримки і наснаги, достойної винагороди за щоденне подвижництво. Виміром цієї винагороди є не лише матеріальний еквівалент, який, без сумніву, має бути достойним. Насамперед же йдеться про безмежну вдячність від сотень молодих киян, які сьогодні вільно почуваються в лабіринтах наукового простору, інших  професійних сферах, де оціненим виявився дбайливо виплеканий Київським осередком Малої академії наук України їх творчо-креативний потенціал.

                 Успіхів і нових здобутків на обраному  Вами шляху!

 

 

Академік НАН України
Валерій Смолій

Версія для друку Опубликовано: 14 Грудня 2020
Поділитись: