Нагородження переможців та призерів ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту у відділенні філософії та суспільствознавства Київської МАН

Нагородження переможців та призерів ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту у відділенні філософії та суспільствознавства Київської МАН 15 травня відбулося нагородження переможців та призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ у відділенні філософії та суспільствознавства. З вітальним словом до присутніх звернулася завідувач відділення, керівник секції правознавства Наталія Павлівна Васильєва. У своєму виступі вона розповіла про досягнення членів секцій правознавства, філософії, релігієзнавства, соціології, педагогіки упродовж навчального року, підсумки конкурсу та плани на майбутнє.


Із побажаннями подальших звершень, нових успіхів у дослідженнях до учасників ІІ етапу звернувся призер ІІІ (всеукраїнського) етапу конкурсу у секції філософії Антон Опанасенко (учень 11 класу спеціалізованої школи № 16 Оболонського району).Юних дослідників також привітали керівник секції соціології Лариса Яківна Карчина та керівник секції теології, релігієзнавства та історії релігії Надія Михайлівна Нестеренко.

Члени секцій відділення отримали запрошення на церемонію нагородження переможців міського конкурсу творчих робіт за мотивами фільму «ТойХтоПройшовКрізьВогонь».

 Вручення нагород учасникам ІІ етапу відбулося в Історико-меморіальному музеї Михайла Грушевського. Висловлюємо щиру подяку колективу музею за плідну співпрацю.

Версія для друку Опубликовано: 17 Травня 2013
Поділитись: