Лист випускниці Київської Малої академії наук 2015 року!

Лист випускниці Київської Малої академії наук 2015 року! Я, Бабенко Анастасія, випускниця Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» і Київської Малої академії наук 2015 року! Науково-дослідницькими роботами займалась з 9 класу під керівництвом Козленко Олега Володимировича – провідного інженера фізико-математичного факультету  Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
Вже навчаючись в 11 класі, з науковою роботою «Спеціалізований автономний вакуумний холодильник для транспортування органів» я  посіла перше місце на ІІ етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції «Науково-технічна творчість та винахідництво» відділення технічних наук і стала учасником ІІІ епапу Конкурсу.  Згодом на дану наукову роботу за сприянням мого наукового керівника був оформлений патент на винахід. Я нагороджена відзнакою Президента України Петра Порошенка.

У 2015 році я  вступила на перший курс Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На другому курсі у 2016 році продовжила навчання  в Університеті прикладних наук Рейн-Ваал в місті Клеве (Німеччина) за спеціальністю Біоінженерія. А згодом я пройшла конкурсний відбір і зарахована на навчання  в магістратуру Гейдельбергського университету імені Рупрехта и Карла (Німеччина) за спеціальністю Молекулярна і клітинна біологія.

Що дала мені  науково-дослідницька робота в МАН України?

По-перше, це важливий досвід написання наукової роботи, який включав саму ідею,  аналіз наявних досліджень та публікацій, перші практичні навички щось зробити своїми руками, досвід публічного презентування результатів  наукової роботи. Сьогодні, коли виникає питання доцільності такої роботи,  я впевнено кажу – це дуже потрібно! Було складно знайти вільний час для наукової робот у випускному класі, але в Політехнічному ліцеї та Київської МАН створені всі умови для дослідницької роботи школярів. Навчальний процес відбувається на території КПІ імені Ігоря Сікорського і учні можуть виконувати дослідницьку роботу в наукових лабораторіях різних факультетів.

Якщо ти хочеш продовжити навчання в у Европі, особливо в Німеччині, це хороша можливість покращити своє наукове  портфоліо, продемонструвати  досвідченість самостійної роботи, рівень опанування відповідними навичками,  еволюцію своїх інтересів, відобразити прогрес розвитку.  Помилково вважати учнівську наукову роботу пустою тратою часу. Проходячи вступні співбесіди це є хорошою демонстрацією  мотивації  навчання у виші. Крім середнього балу атестату та залікової книжки  на комісію справляють враження і твої перемоги у науково-технічних конкурсах, публікації,  патенти, винаходи.

Я бажаю всім учням Політехнічного ліцею і Київської МАН успіхів й перемог!

Версія для друку Опубликовано: 05 Червня 2020
Поділитись: