Київська МАН зустрічає Науковий Караван Дружби

Київська МАН зустрічає Науковий Караван Дружби Найпрекрасніший подарунок, зроблений людям після мудрості, – це дружба.


Франсуа де Ларошфуко Наука легко долає вікові, географічні, мовні та політичні кордони. Ми вкотре переконалися у цьому, коли до Київської МАН звернулися організатори Наукового Каравану Дружби із проханням допомогти в організації корисного дозвілля юних дослідників та експериментаторів з Луганської області, які гостювали в столиці 5-11 лютого. Захід відбувся у рамках проекту «Генерація UA» – складової програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», що реалізується за ініціативи Дитячого Фонду Німеччини та МБФ «Жовто-Блакитні Крила».

З Науковим Караваном Дружби до столиці приїхали зовсім юні дослідники – школярі віком 10-12 років з різних куточків Луганської області (Лисичанська, Сєвєродонецька, Станиці Луганської).Ми радо відгукнулися на прохання організаторів Каравану. А що може бути корисніше і цікавіше для науковців, ніж обмінюватись досвідом та знаннями? Так народилася ідея запросити учасників Наукового Каравану Дружби на відкритий постерний захист дослідницьких проектів вихованців Київської МАН, який відбувся 7 лютого у рамках ІІ (очного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Intel Еко-Україна 2018» – національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів  Intel ISEF 2018 (International Science& Engineering Fair).Спілкування вийшло змістовним, насиченим та корисним.Наостанок до учасників Наукового Каравану Дружби приєднався Михайло Литовченко, переможець багатьох міжнародних наукових конкурсів та олімпіад учнівської молоді – Intel ISEF 2014, INESPO 2014, I-SWEEEP-2015.

Насичений науковий день для учасників Каравану Дружби завершився екскурсією до Народного музею хліба, Зимового саду та Живого куточка, яку нам допомогли провести наші колеги з Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Версія для друку Опубликовано: 13 Лютого 2018
Поділитись: