Круглий стіл для слухачів відділення української філології та мистецтвознавства

Круглий стіл для слухачів відділення української філології та мистецтвознавства 30 листопада у приміщенні НПУ імені М.П. Драгоманова відбувся круглий стіл для слухачів відділення української філології та мистецтвознавства КМАНУМ на тему «Анімізм. Тотемізм. Фетишизм. Вплив християнства на розвиток усної народної творчості. Двовір’я». До участі у його роботі були запрошені також науковці, молоді вчені, викладачі гуманітарних кафедр вищих навчальних закладів м. Києва.


З цікавою змістовною доповіддю на тему «Витоки язичництва Київської Русі» виступив доцент, кандидат філософських наук В.М. Войток.

Жваве обговорення викликала доповідь професора О.І. Леути на тему «Загадкові сторінки історії хрещення та азбуки слов’ян». З повідомленням «Православні мовленнєві акти як реалізатори імперативів» виступила аспірантка НПУ імені М.П. Драгоманова М. Довгалюк.В обговоренні згаданих проблем взяли активну участь слухачі і дійсні члени МАН: Безвербний Б., Шаповал Н., Серпутько Г.У роботі круглого столу взяли участь слухачі відділення минулих років – переможці та призери Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України Мезерджі Д. («Концептуальна основа українських замовлянь») (2015 р.), Сендзік А. («Ворожіння та ритуали Західної України») (2014 р.).Версія для друку Опубликовано: 01 Грудня 2016
Поділитись: