Краса тропічних рослин

Краса тропічних рослин 30 березня відділення екології та аграрних наук КМАНУМ організувало екскурсію для членів секцій до експозиційних оранжерей Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка.


Усіх відвідувачів вразила своєю красою виставка азалій і камелій. Рожеві, червоні та білі квіти азалій належали сортам «Бузок», «Білосніжка», «Героям війни». Серед цих кущів з ніжними пелюстками квітів здавалося, що ми у країні мрій. Проте екскурсовод Яна Володимирівна Білаєва повернула нас до реального життя,  прочитавши лекцію на тему «Лікарські тропічні рослини».В орхідаріумі діти не тільки побачили надзвичайно красиві великі орхідеї сорту «Цимбідіум» та білувато-фіолетові квіти орхідеї «Катлея», а й дізналися, що обхідні мають лікарські властивості адаптогенів, мають загально-зміцнювальну дію і сприяють зрощуванню кісток.

Найбільше захоплення в юних екологів викликало відвідання великої купольної оранжереї, де вони побачили банани із плодами, квітучі пальми, саговники та фікуси. Уся флора джунглів, за словами Яни Володимирівни, має сильні антибактеріальні властивості. Школярі із захватом розглядали рослини імбиру, перцю, ліани та папороті. Екскурсія не тільки захоплювала повнотою нового і цікавого матеріалу, а й пробуджувала в наших серцях любов до рослин і розуміння таємничої привабливості джунглів.Версія для друку Опубликовано: 03 Квітня 2017
Поділитись: