Кібербезпека країни починається з кібергігієни в юнацькому віці

Кібербезпека країни починається з кібергігієни в юнацькому віці Київська МАН проводить системну роботу просвітницького характеру з питань кібергігієни  --  і визнанням цієї роботи є представництво нашого закладу в особі директора Ірини Поліщук у Комітеті з електронних комунікацій при ТПП України. 31 березня відбулося засідання цього Комітету та Антикризового Центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України, у роботі якого взяли участь представники РНБО України, науковці та керівники ЗВО України, представники силових структур та бізнесу. Під час засідання комітету обговорювались       Основні положення нової стратегії  Кібербезпеки в Україні, однією зі складових якої є традиційний Місяць кібербезпеки в Україні, котрий проводитиметься цьогоріч 1-31 жовтня.  Київська МАН є активним учасником цього Місяця, і вже сьогодні ми плануємо наші дії з цього питання, котрі втілюватимемо у життя восени. Одним із прикладів зацікавленості нашого закладу у прищепленні кібергігієни нашим вихованцям та сприяння їх дослідницьких пошуків із цього напряму є відкриття відділення «Безпека і оборона», у якому працює секція кібербезпеки.
Вихованці Київської МАН неодноразово демонстрували успіхи у дослідженнях проблем захисту інформаційних систем. Один із останніх прикладів із цього напряму – це робота учениці 11 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ», вихованки секції кібербезпеки  Люшенко Людмили «Захист користувачів соцмереж від кібербулінгу»-- проєкт став одним із переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту, а Людмила успішно представила його у фіналі конкурсу «Освітні амбасадорки Київської МАН».

Якщо у вас є цікаві пропозиції щодо кроків, котрі треба зробити, з цього напряму, -- ми відкриті до діалогу і завжди раді ефективній співпраці!

Версія для друку Опубликовано: 01 Квітня 2021
Поділитись: