Іспанська онлайн

Іспанська онлайн Технічний прогрес стрімко увірвався у наші домівки і став частиною повсякденного життя. Основною формою навчання, як і в багатьох країнах світу, стала дистанційна освіта, яка надає можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено від навчального закладу в будь-який зручний час. Це досить цікава та незвичайна форма навчання і  у Малій академії наук.

Головним завданням дистанційного навчання є розвиток творчих та інтелектуальних здібностей учнів-членів МАН за допомогою відкритого й вільного використання всіх освітніх ресурсів і програм, включно з наявними в Інтернеті. Є ще одне не менш важливе завдання - зробити молоду людину  щасливою. І в цьому випадку допомогає знання іноземної мови і дає можливість зануритися у світ загадкового і незбагненного. Загалом людина, яка володіє мовами, – різнобічно розвинута особистість, володіє кращими  здібностями до вивчення нового, вільніша та більш впевнена у спілкуванні з людьми. Стара приказка говорить: «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина». Адже, кожна мова – це ключ, який відкриває двері до чогось  свого, до чогось нового.

Так, наприклад, іспанська мова – це друга за популярністю у світі.

Учні-члени секції іспанської мови відділення іноземної філології та зарубіжної літератури КМАН вважають себе щасливими людьми тому, що займаються улюбленою справою – досліджують іспанську мову.

Розпочався квітень місяць, а це значить, що учні вже думають про дослідницьку роботу у новому 2020-2021 н.р. Як правильно організувати і спланувати  дослідження іспанської граматики, підготуватися до написання роботи у наступному навчальному році було розглянуто на вебінарі, який провела керівник секції іспанської мови Рябченко К.А. Катерина Андріївна зауважила, що у дистанційній освіті юних науковців  приваблює те, що вони мають можливість більш вільно планувати та ефективніше використовувати свій час. Вони можуть навчатися у своєму темпі, що сприяє формуванню критичного мислення, ставить в пріоритет якість засвоєних знань, направляє  на шлях самостійності й свідомості.

!Bienvenidos a la educacion a distancia!

 

 

Версія для друку Опубликовано: 01 Квітня 2020
Поділитись: