Екскурсія учнів відділення економіки до представництва компанії «Делойт Україна»

Екскурсія учнів відділення економіки до представництва компанії «Делойт Україна» 17 лютого у бізнес-центрі «Прайм» відбулася двогодинна екскурсія учнів відділення економіки до представництва компанії «Делойт» в Україні. Захід організовано у рамках спільного проекту «ТеоПракт» Київської Малої академії наук учнівської молоді і команди проекту «Майбутні професіонали», а також проекту «Занурення у бізнес» відділення економіки. Юних науковців гостинно зустріла, запропонувавши їм ароматні солодощі і чай, Анастасія Овчаренко, спеціаліст відділу роботи з персоналом компанії «Делойт».
Завдяки змістовному ознайомлювальному відео, старшокласники дізналися про історію та основні напрямки діяльності компанії, серед яких: аудит, корпоративні фінанси, консалтинг, послуги у сфері оподаткування, юридичні послуги та управління ризиками, а також форензік (розслідування фінансових махінацій) та впровадження роботехнологій – ці напрямки є інноваційними на українському ринку. Вони побачили створення компанії як одну з подій в ланцюзі світової історії розвитку інновацій. А ключова ідея фільму полягала в тому, що історію рухають особистості, а не маси. Так само, як бухгалтером Уільямом Делойтом в 1849 році був заснований перший офіс «Делойт», так і зараз роль особистості та її індивідуальність є цінністю цієї компанії, яка на сьогодні посідає одне з перших місць у рейтингу бізнес-інтеграторів. Компанія працює у таких галузях: cпоживчий та промисловий сектори, енергетика та видобувна промисловість, фінансовий сектор, медико-біологічні науки та охорона здоров'я, державний сектор, технології, медіа- та телекомунікації.Компанія «Делойт» в Україні є частиною компанії «Делойт СНД Холдингз Лімітед» («Делойт», СНД), що входить до складу об’єднання «Делойт Туш Томацу Лімітед», виторг якого у 2016 році склав 36,8 млрд. дол. США. «Делойт» входить до  "великої четвірки" найбільших у світі компаній, які надають аудиторські та консалтингові послуги. Офіс у Києві відкрито у квітні 1993 року, і після цього бізнес компанії в Україні почав стрімко розвиватися. Сьогодні в «Deloitte Україна» працює близько 350 співробітників тоді, як у складі об’єднання «Делойт» в понад 150 країнах світу – близько 244 тисяч фахівців.

Дізналися молоді науковці і про основні етапи відбору кандидатів на вакантні посади: початковий відбір, тестування, інтерв’ю та фінальне інтерв’ю. А головне – про те, що стати частиною команди «Делойт» може кожен, незалежно від того, яка в тебе освіта і чи є досвід роботи, адже компанія постійно співпрацює з різними освітніми програмами, такими як ACCA, CIMA, FCA, Українська академія лідерства, створює можливості для стажування студентів-бакалаврів.Прагнучи приносити користь суспільству, компанія «Делойт» підтримує низку суспільно важливих проектів, серед яких – волонтерські доброчинні акції, освітні програми та інноваційні проекти. Соціальний пакет, який пропонують співробітникам компанії «Делойт», включає гідний рівень заробітної плати, страхування співробітників, оплату лікарняних листів, навчання та розвиток персоналу, гнучкий графік роботи, участь у спортивних заходах, вільну форму одягу тощо. Кар’єрний шлях у компанії включає низку посад: старший аудитор – консультант – менеджер – старший менеджер – директор– партнер.Серед основних корпоративних цінностей «Делойт»: репутація, прагнення до розвитку, якість послуг, соціальна відповідальність, позитивне мислення, прагнення до гармонії та балансу. Учні ставили численні запитання та одержували змістовні відповіді.

У другій частині юних економістів чекало найцікавіше. Вони розділилися на групи і одержали унікальну можливість взяти інтерв’ю у одного з 5-ти спеціально запрошених на захід фахівців компанії з різних відділів: IT-консультанта, аудитора, HR-консультанта, бізнес-аналітика, координатора з навчання.

Наостанок МАНівці повинні були у групах намалювати портрет типового співробітника відповідного відділу і презентувати своє бачення присутнім англійською мовою, з чим вони успішно впорались, чим, власне, і здивували господарів.Керівництво відділення економіки висловлює вдячність:
  • Анастасії Овчаренко, спеціалісту відділу роботи з персоналом компанії «Делойт», – за змістовне, динамічне та мотивуюче знайомство з компанією;


  • Людмилі Супруненко, керівнику проекту  «Future professionals», – за допомогу в організації заходу;


  • Надії Майбогіній, учителю економіки, завідувачу лабораторії змісту та інновацій гуманітарної освіти Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, – за супровід учнів та допомогу в організації заходу. Версія для друку Опубликовано: 20 Лютого 2017
Поділитись: