Друга онлайн коучінгова сесія з Крістіаном Маатсом для представників відділення економіки Київської МАН

Друга онлайн коучінгова сесія з Крістіаном Маатсом для представників відділення економіки Київської МАН 27 травня відбулася друга онлайн коучінгова сесія на платформі Zoom спеціально для представників відділення економіки Київської МАН у виконанні відомого нідерландського експерта компанії Noorderwind: Крістіана Маатса, засновника Oat Shoes, розробника сталих брендів та продуктів. У ній взяла участь Кагляк О.В., методист відділення економіки.

Захід тривалістю близько години відбувався виключно на англійській мові. Він був логічним продовженням Сrash Course зі сталого мислення та корпоративної соціальної відповідальності від Центру розвитку КСВ, у якому наші працівники беруть участь з березня. Сесія була присвячена інновацвйним формам відділення економіки в умовах пандемії COVID 19, сучасним платформам для навчання, розробці короткострокових курсів та майстер-класів, проведенню досліджень цільової аудиторії.

Пан Крістіан запропонував свої експертні рекомендації та поради для вдосконалення роботи відділення економіки Київської МАН, які ми будемо впроваджувати у життя, відповів на численні питання, поділився власним досвідом, за що ми йому надзвичайно вдячні.

Версія для друку Опубликовано: 02 Червня 2020
Поділитись: