Дні науки. Цікаве і корисне

Дні науки. Цікаве і корисне


Дні науки – це  сучасний модний івент, у рамках якого 10–11 листопада у Києві відбувалися науково-популярні заходи, організовані Радою молодих вчених НАН України за підтримки Президії НАН України. Осінні «Дні науки» присвячувалися Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку, який відзначається щороку 10 листопада. Мета проекту – демонструвати досягнення науки у світі загалом і в Україні зокрема, пропагувати науковий світогляд, поглиблювати зв’язки між науковою спільнотою та громадськістю.

Вихованці секції загальної біології відділення хімії та біології Київської МАН  на чолі з керівником Церковняк Ларисою Сергіївною в рамках проекту відвідали Інститут молекулярної біології і генетики НАН України, де взяли активну участь в обговоренні матеріалу, ставили запитання та дискутували зі справжніми науковцями щодо актуальних тем.

Програма заходу передбачала: цікаві лекції, демонстрації, воркшопи, майстер-класи, експерименти та екскурсії від науковців Інституту молекулярної біології і генетики НАН України.

Вихованці секції загальної Київської МАН прослухали лекцію, яка присвячувалась, зокрема, науковим результатам, відзначеним цьогорічною Нобелівською премією в галузі хімії, а також відкриттю перших ферментів та еволюції ферментів. Крім лекторію, цікавою була демонстрація, де пропонували оглянути генно модифіковані організми і навчали виділяти ДНК з бананів і яблук.

Версія для друку Опубликовано: 13 Листопада 2018
Поділитись: