Члени відділення економіки Київської МАН взяли участь у зйомках майстер-класу Володимира Павелка «Управління змінами» на телеканалі «Бізнес»

Члени відділення економіки Київської МАН взяли участь у зйомках майстер-класу Володимира Павелка «Управління змінами» на телеканалі «Бізнес» 3 вересня на телеканалі «Бізнес», який входить до корпорації Ukrainian Business Group (UBG), відбувся майстер-клас директора МВА-програм Києво-Могилянської Бізнес-Школи та викладача напрямків «Лідерство» та «Організаційний розвиток» Володимира Павелка на тему: «Управління змінами». Під час заходу проводився запис телепрограми «Майстер-клас», яка буде транслюватися в ефірі у жовтні цього року.


Учасниками навчального процесу стали слухачі відділення економіки Київської Малої академії наук учнівської молоді, найбільш активними серед яких були учениці Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Університету економіки та права «КРОК» Євгенія Шульга та Ірина Сапелкіна.

Володимир Павелко з допомогою мультимедійної презентації розповів про значення, можливості та ризики впровадження програми змін у бізнесі, зв'язок життєвого циклу організації зі стратегією її розвитку, середню тривалість життя компаній у різних країнах світу, значення успішного попередження та подолання опору змінам тощо. Всім охочим детальніше вивчити цю тему він порадив прочитати книги доктора Іцхака Адізеса – одного з провідних світових експертів з менеджменту та підвищення ефективності, чий підхід полягає у фундаментальних змінах без хаосу та конфліктів.

Висловлюємо вдячність організаторам майстер-класу в особі Бондаренко Ольги Володимирівни, керівника департаменту тренінгів та майстер-класів медіанапрямку корпорації UBG, за надану юним економістам можливість професійного розвитку.Сподіваємось, що участь у подібному заході сприятиме тому, що  учні-члени відділення економіки зацікавляться актуальними питаннями управління змінами та проблемами інноваційного менеджменту і оберуть їх об’єктом своїх науково-дослідницьких робіт. 

Пропонуємо кілька цікавих цитат на тему управлінських змін:Щоб бути незамінною, треба весь час змінюватися.(Коко Шанель)Немає нічого більш постійного, ніж зміни.(Карл Берні)Якщо ви не захочете здійснювати змiни, я гарантую, що з'явиться хтось, хто зробить це за вас.  (Джек Уелч) Версія для друку Опубликовано: 05 Вересня 2012
Поділитись: