Археологічний лекторій «Артефакт» на тему «Катастрофи в стародавньому світі та їх вплив на історію людства»

Археологічний лекторій «Артефакт» на тему «Катастрофи в стародавньому світі та їх вплив на історію людства» 14 листопада відбулось чергове засідання учнів-членів Київської Малої академії наук учнівської молоді в рамках археологічного лекторію «Артефакт». Юні археологи зустрілись із завідувачем відділу археології кам’яного віку Інституту археології НАН України, професором, керівником магістерської програми з археології Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктором історичних наук Леонідом Львовичем Залізняком.


Тема зустрічі була такою: «Катастрофи в стародавньому світі та їх вплив на історію людства». Відомий учений розповів про те, чому вимерли динозаври, що стало причиною зникнення мамонтів, скільки разів Землю бомбардували астероїди і до яких наслідків це привело, чому Homosapiensвитіснив неандертальців, скільки «всесвітніх потопів» пережило людство і багато ін.

Юні дослідники виявили неабияке зацікавлення даною темою – у них виникло багато запитань, на які Леонід Львович дав конкретні і вичерпні відповіді.Версія для друку Опубликовано: 22 Листопада 2012
Поділитись: