Анонс лекцій з фізики

Анонс лекцій з фізики Відділення фізики та астрономії запрошує молодь та освітян  на два заходи: 10 лютого 2021 року о 17-00 відбудеться онлайн - зустріч з доцентом кафедри теоретичних основ високих технологій Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидатом фізико-математичних наук Анатолієм Васильєвим.

 Темою науково-популярної лекції буде "Воднева надпровідність вже реальність" Вона присвячена одній з мрій людства знайти матеріал у надпровідному стані за кімнатної температури. У лекції автор намагається донести до слухача важливість для людства надпровідних матеріалів та наводить приклади сучасних досягнень у пошуку надпровідних матеріалів при кімнатній температурі, розповідає про перепони, що заважають доведенню технологій до повсякденного вжитку.
 
 Зареєструватись можна тут:
 https://forms.gle/TAaaLThDziFLMRdE7

11 лютого 2021 року о 17-00 пройде випуск "5 ХВИЛИН НАУКИ" на тему: "Проблеми Стандартної Моделі фізики елементарних частинок. Пошук частинок нової фізики".

Модератор заходу - Горкавенко Володимир Миколайович, методист вищої категорії відділення фізики та астрономії,  доцент кафедри квантової теорії поля фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Подивитись трансляцію можна за посиланням: www.facebook.com/kyiv.man

Версія для друку Опубликовано: 09 Лютого 2021
Поділитись: