Зіркові вихованці Київської МАН на Форумі М-18

Зіркові вихованці Київської МАН на Форумі М-18 І ще одна дискусійна панель «Як витримати напругу і йти до мрії, коли обставини проти тебе» від Освітніх амбасадорок Київської МАН, Президенток своїх навчальних закладів – Анастасії ФЕДЬКО, учениці 11-го класу Київської гімназії 287 та Анни УЩАПІВСЬКОЇ, учениці 11-го класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іспанської мови – суспільно-гуманітарна гімназія № 176 імені Мігеля де Сервантеса».

Дівчата є лідерками, переможницями та фіналістками багатьох міжнародних конкурсів і проєктів. Тож це був справжній майстер-клас від успішних, вмотивованих та амбітних.

Відверто говорили про те, як побудувати успішну навчальну траєкторію для роботи своєї мрії, зробити свідомий вибір майбутнього. Підняли одне з найважливіших питань для кожного підлітка – чи підтримують тебе дорослі? Зокрема, Анна Ущапівська наголосила, що: «Якщо ти хочеш бути справді щасливим, роби те, що тобі подобається! Якщо у вас немає підтримки з боку батьків, спробуйте знайти її серед вчителів, можливо тренерів або просто старших знайомих. Я впевнена, що завжди знайдеться людина, яка щиро віритиме у вас! І я у це вірю!»

І, безперечно, родзинкою був запропонований базовий тест з профорієнтації від Анастасії ФЕДЬКО. З’ясовували хто з учасників є – Технар чи Гуманітарій, а може людина, як знакова система. «У мене є амбітна мета – допомогти молоді зробити свідомий вибір майбутнього. А для цього я дуже хочу познайомити всіх зацікавлених із різними професіями не теоретично, а на практиці, відкрити їм специфіку та особливості різних видів діяльності. Кожен має спробувати свої сили та/або знайти для себе нові можливості.»

Разом ми можемо більше!

Версія для друку Опубликовано: 08 Листопада 2021
Поділитись: