Як писати і так, щоб чіпляло?!

Як писати і так, щоб чіпляло?! Практичні заняття з «Креативного письма» від Катерини ГОНЧАРЕНКО, керівниці секції «Філософія» відділення філософії та суспільствознавства, продовжуються. Сьогодні розглядали сутність поняття «допитливість», як її підсилити та викликати, які інструменти використати.

Блейк Снайдер вважає, що, допитливість можна посилювати через різні інструменти та методи. Вслід за ним з цим погоджується і Крістофер Едж, який у книзі «Як писати і не лажати» дає безліч порад і натхненних прикладів з творчості відомих письменників, як-от Джоан Ролінґ або Ніл Ґейман.

Попри це Крістофер Едж дає низку корисних порад, наприклад, як боротися з ефектом «чистого аркуша», як «навести мости» в напрямку створення історії чи стати таким собі колекціонером ідей. Вслід за Марком Леві, для якого справжня креативна історія розпочинається з «історії про себе», Крістофер Едж говорить про те, що «майже в кожній моїй написаній  історії є часточка мене самого». Адже, саме ота часточка себе у тексті викликає довіру, достеменність та відповідно цікавість у читача.

Приєднуйтесь до нас, шукайте свої часточки! З нами цікаво!

Версія для друку Опубликовано: 18 Травня 2022
Поділитись: