Вже 8 червня ми дізнаємось переможниць конкурсу «Освітні Амбасадорки Київської МАН 2023»

Вже 8 червня ми дізнаємось переможниць конкурсу «Освітні Амбасадорки Київської МАН 2023» 8 червня о 15.00 відбудеться фінал п’ятого ювілейного конкурсу дівчат-лідерок у науці «Освітні Амбасадорки Київської МАН 2023».

А шляху до фіналу конкурсу всі дівчата пройшли активну підготовку в рамках «Школи лідерства та фасилітаційних практик», а саме ‒ тренінги з лідерства, ораторської майстерності, емоційного інтелекту, які провели практичний психолог, головна організаторка конкурсу Інеса Пустовалова й Інга Апостолака, к.е.н., тренерка з емоційного інтелекту, засновниця проєкту про емоційний інтелект та публічні виступи англійською мовою "Loudspeaker. Express yourself". Мистецтво підготовки презентацій дівчата опановували з Тетяною Андрушко, методисткою відділу організаційно-масової роботи Київської МАН.

Окремою складовою стала співпраця юних амбасадорок з жіночою платформою  Women IN, в межах якої засновниця платформи пані Ірина Титарчук, к.е.н., доцент НАУКМА провела для дівчат практикум з розвитку стартапів та  жіночого підприємництва.

Такою, що надихає, була зустріч в просторі «Діалог хаб» з Єлизаветою Бєляєвою, project manager ГО «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» та платформи Women IN. Вона провела настільну гру  Leadership and business. Під час гри дівчата відповіли на різні питання, що стосуються гендеру та гендерної рівності, дізналися багато цікавих фактів про життя жінок в різних країнах світу, захоплювалися винаходами жінок та їх внеском в розвиток різних галузей, перевірили свої знання про відомих жінок на лідерських позиціях.

Вже у п’яте доєдналася до підготовки дівчат відома режисерка Катерина Коллер, яка допомагає дівчатам підготуватися до прямого ефіру та опанувати  мистецтво публічних виступів.

Трансляція фіналу конкурсу «Освітні Амбасадорки Київської МАН 2023» відбудеться 8 червня о 15.00 на головній сторінці офіційного сайту та на Youtube каналі Київської МАН.

Запрошуємо всіх доєднатися до свята розуму і краси!

Версія для друку Опубликовано: 06 Червня 2023
Поділитись: