Вітаємо столичних МАНівців із «бронзовими» медалями у фіналі Національного відбору міжнародного конкурсу "Олімпіада геніїв"!

Вітаємо столичних МАНівців із «бронзовими» медалями у фіналі Національного відбору міжнародного конкурсу "Олімпіада геніїв"! Наші переможці:
Номінація "НАУКА":
  1. Гончаренко Марія Олегівна,
     НВК «Школа І ступеня - гімназія «Оболонь» Оболонського району м. Києва.
    «Йододефіцит: способи та проблеми збільшення вмісту йоду в продуктах харчування».
  2. Фурман Дар’я Анатоліївна,
    Спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів - 159 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва.
    «Очистка димових газів суспензією мікроводорості»
  3. Гапон Анна Сергіївна,
    Дніпровський технічний ліцей м. Києва
    «Making natural fibers from pine needles at home”
  4. Манк Марія Ігорівна,
    Приватна організація «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня Ліцей «ЕДЮКЕЙТЕР»
    «Використання відходів виробництва гречки як джерел рутину».
  5. Кравченко Ян Євгенович,
    Фастівський академічний ліцей-2
    «Прогноз геомагнітних коливань»
  6. Царенок Дарія Вікторівна,
    Авіакосмічний ліцей ім. Ігоря Сікорського НАУ м. Києва
    «Дослідження соку кропиви дводомної на вміст органічних кислот»
Номінація "МИСТЕЦТВО":
  1. Іченська Амєлі Артурівна,
    ТОВ Центр освіти «Оптіма»
    «Душа природи»
  2. Епштейн Софья Марківна,
    Приватний заклад загальної середньої освіти «Гімназія А+»
    «Era of grey sky”
  3. Сліпко Аліса Сергіївна,
    Політехнічний ліцей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» м. Києва
    «Посмішка»
Номінація “ФІЛЬМ"
  1. Бабенко Мирослава Олегівна,
    Спеціалізована школа - 196
    «Growing microgreens»
Номінація "ПИСЬМО":
  1. Кацалап Анна Юріївна,
    Політехнічний ліцей Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» м. Києва
    «Помилки минулого»
  2. Мусієнко Анна Петрівна,
    Ліцей 208
    «Погода в Україні»
  3. Волосевич Катерина Олексіївна,
    Гімназія Національного педагогічного університету імені Михайла Петровича Драгоманова
  4. Лумей Уляна Михайлівна,
    Київська школа 328
    «Дитя пустелі»

Номінація "МИСТЕЦТВО":
  1.  Іченська Амєлі Артурівна, Києво-Печерський ліцей N171 "Лідер"
    Проєкт "Душа Природи"


Пишаємося кожним! Віримо в подальші ваші перемоги!

Версія для друку Опубликовано: 06 Травня 2022
Поділитись: