Вітаємо переможців локального етапу NASA Space Apps Challenge Dnipro 2021!

Вітаємо переможців локального етапу NASA Space Apps Challenge Dnipro 2021! Вітаємо команду SPACE HEALERS, що складалась з учениці 10-го класу Центру науково-технічної творчості молоді “Сфера”, вихованки секції «Науково-технічна творчість на винахідництво» відділення технічних наук Київської МАН Ангеліни Дрьомової та учениці 11-го класу Обласного наукового ліцею в місті Рівне Христини Биндук, яка на чолі з менторкою Ганною Сарибогою, керівницею секції Київської МАН «Smart технології, мікроконтролери та роботизовані системи», старшою викладачкою кафедри електронних пристроїв та систем ФЕЛ КПІ ім. Ігоря Сікорського, науковою керівницею Noosphere Engineering School КПІ увійшла до трійки лідерів NASA Space Apps Challenge Dnipro 2021!

NASA Space Apps Challenge — найбільший міжнародний космічний хакатон, організований за підтримки NASA. Цього року він проходить вдесяте і його тема «The power of ten» - «Сила десяти». А локальний етап  NASA Space Apps Challenge Dnipro 2021 проходив вп’яте й вп’яте  його організатором виступила ГО «Асоціація Ноосфера».

Протягом 48 годин 25 команд зі всієї України вирішували практичні завдання й челенджі від NASA та зробили свій внесок у розв’язання глобальних проблем на Землі та у всесвіті!

Завданням  команди SPACE HEALERS було «The Trail to Mars: Can You Keep Your Crew Alive» - «Подорож до Марсу. Збережи свій екіпаж живим». Для розв’язання цієї задачі дівчата створили Telegram-бот, в якому можна перевірити свої знання про ризики, пов'язані з польотом людини в космос і відчути себе капітаном космічного корабля. Адже користувач у ролі одного з членів екіпажу  повинен знаходити вихід з будь-яких ситуацій під час віртуальної подорожі від Землі до Марса.

Космонавтика та космічні подорожі цікавлять Ангеліну Дрьомову  вже не один день. До дня космонавтики вона разом із керівником секції «Науково-технічна творчість та винахідництво» Михайлом Блощициним, доцентом кафедри лазерної техніки та фізико-технічних технологій Інституту матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона КПІ ім. Ігоря Сікорського, кандидатом технічних наук, представили проєкт «Три кроки до космосу».  Юна дослідниця  розповіла чому обрала для наукового проєкту назву «Три кроки до космосу» та покроково дослідила проблеми, які виникають в галузі. Проблемам сучасної космонавтики була присвячена й лекція Ангеліни, з якою вона виступила в рамках літньої наукової школи Київської МАН.

А сьогодні завдяки креативному мисленню дівчат й підтримці менторки Ганни Сарибоги підкорена нова вершина!

Бажаємо юним науковцям і дослідникам успіхів, натхнення, нових звершень та всього найкращого!!!

Версія для друку Опубликовано: 08 Жовтня 2021
Поділитись: