Відверто про професії – семінар-практикум «Служити й захищати – професія поліцейський»

Відверто про професії – семінар-практикум «Служити й захищати – професія поліцейський» Відверто про професії – семінар–практикум «Служити й захищати – професія поліцейський»

Коли: 29.11.2021 о 17.00  ЗУМ

Ціль: Познайомити учнів, майбутніх абітурієнтів, з професіями в правоохоронних органах, а саме зі специфікою роботи поліцейських.

Програма МК

➡️   Хто такий Поліцейський?

➡️  Основні завдання які вирішують  правоохоронці?

➡️  Якими якостями повинен володіти спеціаліст, який працює в правоохоронних органах?

➡️  Як стати поліцейськими? Де навчатися? Особливості професії? Скільки заробляє поліцейський?

На практикумі учасники отримають реальні  алгоритми дій як правильно звернутися по допомогу неповнолітнім  при крадіжці, бійці чи якщо став свідком насилля.

Спікери:

–  Андрій Мартиненко, капітан поліції, викладач циклу професійної підготовки ДУ “АПП”. В минулому патрульний поліцейський, заступник начальника курсу.

–   Олександр Чистяков, лейтенант поліції. Стаж на “лінії” 3,5 роки. Працював в містах Кропивницький, Генічеськ, Бориспіль. Викладач циклу професійної підготовки.

–   Котляр Наталія,  капітан поліції. Викладач циклу спеціальних дисциплін. Працювала в управлінні патрульної поліції м. Києва.

Практикум реалізовується спільно з Державною установою «Академія патрульної поліції».

Реєстрація на семінар-практикум за посиланням: https://docs.google.com/forms/….

 

На практикумах «Відверто про професії» від Школи лідерства та фасилітаційних практик Київської МАН і від наших запрошених тренерів ви дізнаєтеся про перші кроки у професіях, пошуку роботи для підлітків та можливості розвитку вашої майбутньої кар’єрної траєкторії.

 
 
Версія для друку Опубликовано: 26 Листопада 2021
Поділитись: