ВІТАЄМО АРХІТЕКТОРІВ!

ВІТАЄМО АРХІТЕКТОРІВ! Щороку у перший понеділок жовтня відзначають Всесвітній день архітектури, який заснований у 1985 році Міжнародним союзом архітекторів. З 1995 року це свято офіційно відзначається й в Україні та поєднує не тільки архітекторів, а й всіх, хто цінує цей вид мистецтва.

Представники Київської Малої академія наук вчора привітали з нагоди свята, виразили вдячність за плідну співпрацю та вручили Подяки за багаторічну роботу зі школярами

декану Архітектурного факультету, завідувачу кафедри рисунка та живопису, доктору технічних наук, професору Олександру Володимировичу КАЩЕНКУ,

кандидатці архітектури, доцентці кафедри Інформаційних технологій в архітектурі Ганні Володимирівні КУЗЬМІНІЙ,

доцентці кафедри рисунку та живопису Людмилі Юріївні ХОДАКОВСЬКІЙ, 

кандидату архітектури, професору кафедри ландшафтної архітектури Віктору Олександровичу ЯЦЕНКУ.

 

Міжнародний союз архітекторів, створений відразу після Другої світової війни, мав сприяти відновленню зруйнованих міст та пам’яток архітектури. Сьогодні перед архітекторами стоїть інше завдання – зробити міський простір максимально зручним і комфортним для жителів. А задача викладачів КНУБА, які працюють с творчо обдарованою молоддю Відділення технічних наук Київської МАН в секції Архітектури та дизайну,   допомогти їм створити багато різноманітних цікавих проєктів! Тому, після привітання, було визначено кілька векторів розвитку секції, яка в цьому навчальному році працює під керівництвом Ольги Олександрівни ГОМОН, кандидатки архітектури, доценти кафедри теорії архітектури Київського національного університету будівництва і архітектури!

 

Бажаємо всім творчої наснаги, вдалих та сміливих рішень, нових архітектурних витворів! Нехай творчі знахідки втілюються у найкращих проєктах, що будуть вражати та радувати не одне покоління!

 

Здоров'я всім, щастя та успіхів!

Версія для друку Опубликовано: 05 Жовтня 2021
Поділитись: