Успіх залежить від багатьох чинників, зокрема від ідеї, наполегливої праці та цілеспрямованості

Успіх залежить від багатьох чинників, зокрема від ідеї, наполегливої праці та цілеспрямованості 17 серпня Київська МАН провела тематичний квест «Кіберпростір: нові ідеї та задачі» та круглий стіл для учнів столичних шкіл в межах заходів до 100-річчя з Дня народження академіка Віктора Михайловича Глушкова.

17 серпня Київська МАН провела тематичний квест «Кіберпростір: нові ідеї та задачі» та круглий стіл для учнів столичних шкіл в межах заходів до 100-річчя з Дня народження академіка Віктора Михайловича Глушкова.

Завдяки атмосферним локаціям ‒ Державний політехнічний музей імені Бориса Патона при Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського та Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» ‒ вихованці Київської МАН познайомились з унікальним життєвим шляхом видатного вченого.

Сердечно дякуємо директорці музею Н. Писаревській, яка розповіла учасникам заходу про те, що В.М. Глушков – людина, що випередила час. Формування його ідей відбувалось під час Другої світової війни, і, саме завдяки своїй цілеспрямованості та постійній праці, за нетривалі 58 років життя вчений створив стільки, скільки багато людей не зробить й за десять життів. 

Всіх вразили рідкісні експозиції музею, що присвячені видатному вченому. Серед експонатів унікальні речі, які є не лише пам’ятками життя окремої людини, але і яскравими свідченнями своєї епохи.

А Науково-технічна бібліотека КПІ – це окремий простір натхнення для юних школярів. Рідкісні, цінні видання, яким більше ніж 100 років!
 І все це про нашу  наукову спадщину, про наш науковий скарб. Дякуємо завідувачці сектору відділу культурно-просвітницької роботи НТБ Вікторії Пінській.

Емоція від учасників заходу: «Історія життя та досягнення Глушкова В.М. – це приклад, який підтримує нас у бажанні розвиватися, працювати та  збільшувати наукову спадщину славної України».

 P.S.  І це не дивно, що охочі, які не змогли доєднатися до зустрічі офлайн, проходили квест в онлайн форматі.

Більше фото ТУТ

Версія для друку Опубликовано: 18 Серпня 2023
Поділитись: