Творча талановита молодь пізнає скарби надр України

Творча талановита молодь пізнає скарби надр України Творчо та з великою зацікавленістю проходять заняття у секції геології, геохімії та мінералогії. Її діяльність стала можлива у рамках угоди про співпрацю між КПНЗ “КМАН учнівської молоді” та Інститутом геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка.

Директор цього інституту академік НАН України О.М. Пономаренко, дбаючи про юних геологів, створив усі умови для проведення відповідних занять секції та доручив її очолити завідувачу відділу геології і геохімії рудних родовищ В.В. Сукачу, відомому вітчизняному вченому, фахівцеві міжнародного рівня з вивчення золотоносності надр.

За сприяння директора та з творчої ініціативи керівника секції геології, геохімії та мінералогії було проведено кілька заходів відділення наук про Землю КПНЗ “КМАН учнівської молоді” в інституті.

Керівник секції геології, геохімії та мінералогії,  доктор геологічних наук Віталій Васильович СУКАЧ розкриває захопливий світ мінералів і гірських порід перед вихованцями різних київських шкіл. Учні опановують основи проведення геохімічного аналізу зразків гірських порід, навчаються розуміти геологічні карти та проводити відбір мінералів для власних досліджень. Відразу після скасування обмежень на проведення практичних занять учні відновили власні роботи з гірськими породами і мінералами та з успіхом завершують відповідні напрацювання для представлення їх на конкурсі-захисті науково-дослідницьких проєктів учнів МАН. Талановитий педагог і справжній вчений-практик зміг запалити в душі підлітків зацікавленість геологічною наукою! Радіємо, що завдяки КМАН молодь пізнає останні наукові напрацювання, зростає та утверджується на життєвому шляху!

Успішні учні навчаються у КМАН!

Версія для друку Опубликовано: 14 Грудня 2021
Поділитись: