Теоретичний апарат наукового проєкту

Теоретичний апарат наукового проєкту У середу, 19 жовтня, відбулося відкрите заняття секції теології, релігієзнавства та історії релігії на тему «Теоретичний апарат наукового проєкту: як розрізнити складові частини власного дослідження» циклу наукових зустрічей «Шлях в науку» від відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН.

На занятті учні разом з керівником секції Кареном НІКІФОРОВИМ обговорили, що таке актуальність, мета, об’єкт і предмет дослідження. Оскільки питання теоретичних складових часто виявляються для майбутніх науковців найскладнішими під час роботи над науковим проєктом. Саме тому учні та учениці ставили багато питань.

Тема була цікавою та корисною для вихованців усіх секцій соціально-гуманітарного напряму.

Під час обговорення, вихованцям і вихованкам Київської МАН на питання відповідали також керівниця секції правознавства Тетяна КОТ і керівник секції філософії Сергій РУСАКОВ.

Незадовго до заняття пролунав відбій повітряної тривоги, яка тривала понад 3 години. Втім варто відзначити, що тривога не демотивувала столичних школярів поринати у світ науки.

Версія для друку Опубликовано: 20 Жовтня 2022
Поділитись: