«Там, де я…»: Швейцарія. День 2

«Там, де я…»: Швейцарія. День 2 Серія віртуальних подорожей «Там, де я…» відділення Екології та аграрних наук поповнюється все новими і новими матеріалами. Ми продовжуємо розповідати враження Анастасії Костенко після відвідування Швейцарії. Всі свої емоції; цікавинки, які вона побачила; нові відкриття…, все занотовувала у Щоденник мандрівника. Знайомтесь – нотатки 2-го дня перебування у Женеві.

Анастасія Костенко – учениця 8 класу ліцею № 227 ім. М. Громова м. Києва, вихованка відділення Екології та аграрних наук Київської МАН, бронзова призерка ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, фіналістка Київського фестивалю стартапів «Class-ideЯ 2022».

«Минулого літа я вирушила в подорож до Швейцарії. Я приїхала в місто Женева. Від нього у мене аж захопило дух!» - розповідає Анастасія.

День 2

«Сьогодні ми збираємося прокинутися рано вранці і зустріти схід сонця. Я дуже люблю дивитися на світанок. Це - те саме відчуття, коли відступає ніч, змінюючись досвітніми сутінкам. 

З темряви, що стає сірою поступово проступають нечіткі обриси навколишнього світу – Женевського озера, фонтану Же-До. Світла пляма на горизонті стає все більшою та більшою... Це була чудова мить! 

Після цього ми розглядали Женевське озеро. Підійшли до фонтану Же- До. Нам сказали, що його висота становить 147 м. Мабуть, тому він виглядав досить могутнім та високим. 

Після прогулянки ми вирушили додому дивитися фільм».

Версія для друку Опубликовано: 25 Липня 2022
Поділитись: