Штучний інтелект: сьогодення чи майбутнє?

Штучний інтелект: сьогодення чи майбутнє? «Штучний інтелект ‒ історія, сучасний стан та перспективи розвитку»… Так-так, саме такою була тема зустрічі з Адамом ТРАЧЕМ, студентом ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. І відбулася вона в рамках лекторію «Передові рубежі біології» відділення Екології та аграрних наук Київської МАН.

Крок за кроком у розвитку інтернет-технологій, штучний інтелект (ШІ) або artificial intelligence (AI) є тісно інтегрованим для автоматизації бізнес-процесів, управління проєктами та розробки програмного забезпечення. Одним із сучасних напрямків розвитку AI є глибоке навчання (deep learning), яке дозволяє створювати нейронні мережі поєднуючи величезну кількість шарів та здатності до самонавчання.

Користь штучного інтелекту важко переоцінити у широкому ряді галузей, включаючи охорону здоров’я, фінанси, автомобільну промисловість, науку та інше. Він дозволяє створювати більш точні та ефективні системи управління, прогнозування, класифікації та розпізнавання образів.

Також AI відкриває нові можливості для наукових досліджень та інновацій, зокрема в області машинного навчання, комп’ютерного зору, природної мови тощо.

Зважаючи на те, що розвиток AI здійснюється в успішній співпраці з іншими галузями науки та технологій, включаючи основ квантового обчислення, це відкриває нові можливості для розвитку суспільства та різних сфер діяльності у перспективному майбутньому.

Limitless Possibilities Ahead 

з англ. Безмежні можливості попереду

ChatGPT

 

Розвиваємось та змінюємо світ разом!

Версія для друку Опубликовано: 08 Березня 2023
Поділитись: